top of page

DAK-SAR Gücünü Gönüllülerinden Alır

DAK-SAR'a, bot, yedek parça, ekipman, veya para bağışında bulunarak daha çok kurtarma faaliyetine katılmamıza ve daha çok insanın hayatına dokunmamıza yardımcı olabilirsiniz.

daksar_kurtarma_botu_rescue_boat.png

Yeni kurtarma botumuz için bağış yapın

DAK-SAR, yerli tersanelerimizde, yerli tasarıma sahip olan kurtarma botu inşa ettirmektedir. Yapımı devam eden kurtarma botumuz, maddi desteklerinize ihtiyaç duymaktadır. Deniz üzerinde seyahat eden tüm halkımızın; kaza veya acil durumlarda hayatlarının ve teknelerinin güvende olması için siz de DAK-SAR botlarının imalatına destek verebilirsiniz. Aşağıdaki link üzerinden güvenle bağışlarımızı yapabilirsiniz. 

https://fonzip.com/ddd/yardimkampanyasi

14560131_10154469410377348_5835745798628143400_o.jpg

Maddi bağışta bulunun

DAK-SAR, insan hayatının tehlikede olduğu hiç bir kurtarma faaliyetinde ücret talep etmez. Botlarımızın yakıtlarının ve teknik bakım masraflarının karşılanabilmesi, kurtarma mürettebatımızın ekipmanlarının iyi durumda ve eksiksiz olabilmesi için bağışlarınıza gereksinim duyar. Siz de DAK-SAR'ın daha çok insana yardımcı olabilmesi için bize maddi bağışta bulunabilirsiniz.
 

https://fonzip.com/ddd/

daksar_ekipman_bagisi.jpg

Ekipman bağışında bulunun

DAK-SAR arama ve kurtarma faaliyetlerinde kullanabileceğimiz her tür ekipman için bağış kabul etmektedir. Kıyafet, kask, can yeleği, el feneri, halat, bot yedek parçaları, yakıt, motor yağı, elektronik donanımlar... gibi bağışlayabileceğiniz ürünler ile ilgili DAK-SAR ile iletişime geçebilirsiniz.

bottom of page