DAK-SAR Gücünü Gönüllülerinden Alır

DAK-SAR'a, bot, yedek parça, ekipman, veya para bağışında bulunarak daha çok kurtarma faaliyetine katılmamıza ve daha çok insanın hayatına dokunmamıza yardımcı olabilirsiniz.

Tekne veya bot bağışlayın

DAK-SAR, çoğunluğu kişi veya kurumlarca bağışlanmış bot ve teknelerden oluşan bir filoya sahiptir. Siz de kullanmadığınız, arızası olan ya da sıfır durumdaki deniz araçlarınızı DAK-SAR'a bağışlayabilir; insanların hayatlarının ve teknelerinin kurtarılması için yardımda bulunabilirsiniz.

Para bağışında bulunun

DAK-SAR, insan hayatının tehlikede olduğu hiç bir kurtarma faaliyetinde ücret talep etmez. Botlarımızın yakıtlarının ve bakım masraflarının karşılanabilmesi, kurtarma mürettebatımızın ekipmanlarının iyi durumda ve eksiksiz olabilmesi için bağışlarınıza gereksinim duyar. Siz de DAK-SAR'ın daha çok insana yardımcı olabilmesi için bize maddi bağışta bulunabilirsiniz.


İş Bankası IBAN bilgilerimiz;

​TR16 0006 4000 0011 1680 2289 68

Ekipman bağışında bulunun

DAK-SAR arama ve kurtarma faaliyetlerinde kullanabileceğimiz her tür ekipman için bağış kabul etmektedir. Kıyafet, kask, can yeleği, el feneri, halat, bot yedek parçaları, yakıt, motor yağı, elektronik donanımlar... gibi bağışlayabileceğiniz ürünler ile ilgili DAK-SAR ile iletişime geçebilirsiniz.

0216 330 23 71

Fenerbahçe Mahallesi, Münir Nurettin Selçuk Cad. 17, 34726 Kadıköy/İstanbul

©2019 DAK-SAR